„bends“ series – o co vlastně jde

5551-min

 

 

Mnoho z Vás mi píše do zpráv, co že je to vlastně ta série fotek „bends“.  Tento projekt vznikl jedné krásné noci, kdy jsem přemýšlel o tom, kolika úzkostmi, frustracemi, strachy a pochybnostmi jsou naše životy svázány a o tom kdo jak dává najevo boj se svými problémy. Tak jsem vzal stativ, samospoušť, pár látek, do kterých jsem se zamotal a vytvořil nějaké „bends“ a začal fotit. Když jsem se pak na fotografie díval, zjistil jsem, že pocity, které jsem v tu chvíli měl, na nich jsou skutečně vidět.

Podobné pocity a podobné problémy s vlastním nitrem,  má podle mě skoro každý a proto jsem se rozhodl, že konečně do nějakého projektu také zapojím ty, které fotím a pokusím se vytvořit sérii fotek, která bude trochu víc odrážet to co se děje uvnitř, než to co je vidět napovrchnu.

Pokud se i vy chcete stát jednou z fotek série, určitě mi napište.(do zpráv na Fb, nebo můžete využít kontaktního formuláře tady na webu) Věřím, že po tomhle krátkém vysvětlení už bude jasné, o co na fotkách jde a ti, kteří doteď váhali jestli ano nebo ne, buď dostali konečně odvahu nebo pochopili, že to není pro ně 🙂

P.S. – Nebojte se vlastního strachu. Nejdůležitější je si ho připustit, pojmenovat a překonání je už většinou ta snazší část.

Write a comment